MENÜ

Kurumsal

Halay Gösteri Ekipleri olarak kutlamalarınız, açılışlarınız ve nişan & düğünleriniz için 250 kişiye kadar sizlere hizmet verebilmekteyiz. İnsanların eğlenceli şekilde zaman geçireceği organizasyonlarınız ile kendinizi rahat hissedin.

Doğu ve iç anadolu yöremizin kendine has hareketleri, halay oyunları, sıra geceleri pek çok kişi için oldukça zor dans türleridir. Sizlerin hayali yörenize uygun ve işini severek yapan kaliteli halay ekibi bulmak ise en doğru adrestesiniz.

Ülke içinde ve ülke dışında bir çok etkinliğe katılmış, sayısız başarılar ve ödüller almış ekibimiz ile sizlerin bu alandaki tüm hayallerini karşılamaktayız. 

Halay denilince akla gelen düğünler, nişanlar, kına geceleri gibi eğlencenin hat safhada olduğu gösteriler gelmektedir. Halay oynayanların enerjisi daima etrafındakileri, onu izleyenleri etkilemektedir. Bizler sizlere 4 kişiden 250 kişiye kadar profesyonel ekibimiz ile hizmet vermkteyiz.

Profesyonel müzisyenlerimiz ile canlı doğu yöresi performansı eşliğinde sergilenen organizasyonlarımız bay veya bayan ekibi ile hizmetlerini sağlamaktadır. İsteğe göre oluşturulacak ekip sayısı, sahne süresi ve diğer detaylar üzerinden sizlere en iyi fiyatları sunacağız.

Tiryaki Organizsayon "Halay Gösteri Ekipleri" sizlere bir telefon kadar yakın..web tasarım : webzane
Whatsapp
Telefon